Wpadła bomba do piwnicy, napisała na tablicy ... czyli o reklamie kredą


Tablice po których można pisać kredą


Jeszcze niedawno tablice po których można było pisać kredą kojarzyły się z nauką dzieci w szkole.  Dzisiaj to prawdziwa "bomba" jeśli chodzi o marketing i reklamę. Odręcznie napisane lub narysowane informacje zwracają uwagę, zwłaszcza kiedy są zabawne, ciekawe lub zaskakujące.
 

Tablica reklamowa do pisania kredą WALBA


Tablice kredowe do powieszenia i do postawienia


Prawie w każdej restauracji, barze, kawiarni czy pubie wiszą dzisiaj tablice kredowe. Od charakteru wnętrza i upodobań właściciela lokalu zależy czy są one bez ram, czy mają one drewniane ramy. Jedne i drugie świetnie się sprawdzają, ale tablice kredowe w drewnianych ramach pełnią dodatkowo rolę dekoracyjną. "W naszej ofercie mamy tablice  wiszące w różnokolorowych ramach prostych i dekoracyjnych, w ramach w stylu retro oraz barokowych. Oferujemy również tablice kredowe stojące  czyli tzw. potykacze. Potykacze najczęściej stanowią element reklamy zewnętrznej" - mówi Waldemar Bałaban producent tablic kredowych i potykaczy drewnianych WALBA.

Tradycyjny potykacz zastępowany jest często tablicą kredową ustawioną na sztaludze. Taka forma prezentacji jest szczególnie elegancka. Tablicom kredowym i potykaczom prestiżu dodaje wygrawerowane logo. W ofercie WALBA znajduje się wiele modeli tablic i potykaczy z listwą górną przeznaczoną do tego celu.
 

Tabliczki kredowe sposób na informacje bliżej klienta


Niekiedy dobrze jest mieć coś małego co można postawić na stoliku czy ladzie, czyli tak, by klient tego w żaden sposób nie przeoczył. Do tego najlepsze są stojące tabliczki kredowe . Mogą one być proste lub w fantazyjnych kształtach np. kufla piwa, filiżanki kawy, butelki wina czy czajniczka z herbatą. Dobrym rozwiązaniem są też tabliczki kredowe z napisem rezerwacja.

Tabliczka kredowa do rezerwowania stolika w restauracji.


Co i czym dzisiaj pisze się na tablicach kredowych?


Fantazja autorów treści na tablicach kredowych i potykaczach jest nieograniczona. Portale społecznościowe pełne są zdjęć, których bohaterami są tablice kredowe. Najważniejsze jest aby zaciekawić lub rozbawić klienta.

Po tablicach można pisać kredą, ale w przypadku tablic gastronomicznych najwygodniejsze są markery kredowe. Są to pisaki z kredą w płynie w dobrze kryjących, fluorescencyjnych kolorach. Markerami kredowymi można pisać jak zwykłym flamastrem z tą różnicą, że napis ten można zetrzeć lekko wilgotną ściereczką. Poza tym, miękka końcówka markera nie ściera powierzchni tablicy, która dłużej pozostaje jak nowa.


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu

zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów