ZAMÓW STAŁY NADRUK TWOJEJ GRAFIKI

Jeśli masz pomysł na swoją reklamę to skontaktuj się z nami, a my ją dla Ciebie wydrukujemy. 

Zamów nadruk własnej grafiki na potykaczu, tablicy reklamowej czy tabliczce kredowej.
Zamów nadruk własnej grafiki na potykaczu, tablicy reklamowej czy tabliczce kredowej.

 

Co to jest stały nadruk TWOJEJ GRAFIKI?

Stały nadruk TWOJEJ GRAFIKI to naniesienie na wybraną powierzchnię, własnego projektu graficznego. Nadruk jest trwały, nieścieralny, niezmywalny i odporny na działanie czynników mechanicznych i atmosferycznych. Nadruki mogą być jedno lub wielokolorowe.
 

Jakie są korzyści z nadruku własnej grafiki?

Jeżeli chcesz, aby Twoja reklama była estetyczna, oryginalna, oszczędzała Twój czas i przede wszystkim zwracała uwagę kleintów, to nadrukowanie własnej grafiki jest bardzo dobrym pomysłem. Nadruk jest szczególnie polecany, kiedy chcesz zamieścić na potykaczu, tablicy czy tabliczce stolikowej elementy, których nie będzie potrzeby zmieniać, takie jak np. logo, nazwa firmy, elementy dekoracyjne, stałe menu czy ofertę.
 

Na czym można wykonać własne nadruki?

Nadruki można wykonać na tablicach potykaczy, na tablicy wiszącej oraz na tabliczkach stolikowych. Dodatkowo nadruki można również zamieścić na drewnianej, górnej listwie potykaczy i tablic kredowych oraz na podstawkach tabliczek.
 

Ile kosztuje własny nadruk?

Koszt każdego nadruku wykonujemy indywidualnie, ponieważ jego cena zależy od wielu czynników: ilości zamawianych sztuk, powierzchni nadruku, techniki drukowania oraz ilości kolorów. W celu uzyskania wyceny skontaktuj się z nami.


POPROŚ O WYCENĘ
info@walba.eu 


Jakimi technikami wykonujemy nadruki?

W zależności o potrzeb wykonujemy nadruki w dwóch technikach - nadruk na folii samoprzylepnej i bezpośredni nadruk na płycie.

NADRUK TWOJEJ GRAFIKI NA FOLII SAMOPRZYLEPNEJ


 
Zamów nadruk własnej grafiki na potykaczu, tablicy reklamowej czy tabliczce kredowej.
 
Nadruk TWOJEJ GRAFIKI na folii samoprzylepnej przyklejanej na całości dowolnej powierzchni płyty potykacza, tablicy i tabliczki. Wydruki na folii mają fotograficzną jakość. Jest on odporny na działanie wilgoci, słońca i mrozu.
 

Usługa naklejenia folii z nadrukiem na zamówionych u nas produktach - GRATIS!


Folia z nadrukiem jest odporna na dziłanie wody i promieni słonecznych. W celu zapewnienia większej ochrony przez uszkodzeniami mechanicznym polecamy zamówić u nas dodatkową usługę laminowania.


Laminowanie

Dodatkowo na życzenie możemy uszlachetnić i zabezpieczyć wydruk przed uszkodzeniami satynowym laminatem. Dzięki laminowaniu wydruk jest bardzo odporny na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Nie zmienia on barwy pod wpływem słońca nawet przez wiele lat.

Usługa laminowania jest dodatkowo płatna.
 
 
 

ZOBACZ PRZYKŁADY NASZYCH REALIZACJI WYKONANYCH TĄ TECHNIKĄ


Projekty graficzne do nadrukowania na tablicy reklamowej - WALBA
Projekty graficzne do nadrukowania na tablicy reklamowej - WALBA
 

BEZPOŚREDNI NADRUK NA PŁYCIE LUB DREWNIE


 
Zamów nadruk własnej grafiki na potykaczu, tablicy reklamowej czy tabliczce kredowej.
 
Bezpośredni nadruk TWOJEJ GRAFIKI na tablicy reklamowej, płycie do pisania potykacza czy tabliczki stolikowej to nowoczesna forma reklamy. Oszczędza ona Twój czas i pieniądze bo nie musisz za każdym razem od nowa wypisywać całej tablicy. Tablica z nadrukiem jest wyjątkowo estetyczna, a dobry, ciekawy projekt na pewno przykuje uwagę klientów.

Nadrukowane elementy są bardzo trwałe, a po niezadrukowanej czarnej powierzchni można pisać zwykłą kredą lub dającym doskonały efekt markerem kredowym.


Połączenie stałego nadruku i możliwości ręcznego pisania po tablicy to bardzo wygodne rozwiązanie, kiedy chcesz aby Twoja reklama była z jednej strony trwała i atrakcyjna, a z drugiej dawała możliwość szybkiej zmiany treści jak np. ceny czy dania dnia.

Nadruk jest odporny na działanie wody i słońca. Aby nadruk był trwały do zmycia tablicy należy używać lekko wiglotnych gąbeczeki ściereczek. Nie należy stosować ziarnistych i mocnych w działaniu środków czyszczących oraz gąbek i ściereczek o szorstkich powierzchniach.

 
 
 

ZOBACZ PRZYKŁADY NASZYCH REALIZACJI WYKONANYCH TĄ TECHNIKĄ


Projekty graficzne do nadrukowania na tablicy kredowej - WALBA
Projekty graficzne do nadrukowania na tablicy kredowej - WALBA


WYŚLIJ NAM SWÓJ PROJEKT GRAFIKI LUB ZAMÓW GO U NAS


WYŚLIJ PROJEKT
info@walba.eu

 JAK SAMODZIELNIE PRZYGOTOWAĆ PROJEKT GRAFICZNY NA TABLICĘ KREDOWĄ?

Projekt należy przygotować w polu o wymiarach płyty wybranego modelu potykacza, tablicy lub tabliczki stolikowej (wymiar podany jest w opisie każdego przedmiotu).


Format: PDF
Rozdzielczość: 300 dpi
Przestrzeń kolorów: CMYK
Fonty: zamienione na krzywe
Spady: prosimy nie dodawać spadów ani znaczników cięcia!

Każdy plik graficzny przed przekazaniem do druku jest sprawdzany przez nas pod kątem technicznego przygotowania. Niepoprawne przygotowanie pliku, a co za tym idzie konieczność dokonania w nim zmian, może wpłynąć na czas realizacji zamówienia oraz jego ostateczny koszt.

Projekt do zamówienia należy wysłać do nas na adres info@walba.eu

Pliki nie mogą być większe niż 10MB. Większe pliki prosimy wysyłać za pomocą WeTransfer

W razie dodatkowych pytań lub problemów z przygotowaniem projektu skontaktuj się z nami telefonicznie tel. +48 600 354 623

Nie ponosimy odpowiedzialności za błędy w druku wynikające z niepoprawnego przygotowania pliku do druku przez Klienta, a także za błędy merytoryczne w projekcie (np. w tekstach). Prace wydrukowane z błędem, ale zgodnie z dostarczonym plikiem, nie mogą być przedmiotem reklamacji.
 
 

JAK ZAMÓWIĆ OD WALBA PROJEKT GRAFICZNY NA TABLICĘ KREDOWĄ?

Aby zamówić projekt graficzny od WALBA możesz go wybrać z gotowych szablonów, które dostosujemy do Twoich potrzeb lub przygotujemy dla Ciebie projekt indywidualny. W indywidualnym projekcie uwzględnimy wszystkie Twoje potrzeby i sugestie. W razie potrzeby służymy radą. Projekt przed wydrukiem przedstawiamy do ostatecznej akceptacji.

Przygotowanie projektu graficznego jest dodatkowo płatne. Wyceny dokonujemy indywidualnie. Jeśli chcesz zamówić projekt grafiki na tablicę skontaktuj się z nami telefonicznie +48 600 354 623 lub napisz do nas


NAPISZ DO NAS
NAPISZ DO NAS I ZADAJ PYTANIE