ZAMÓW GRAWER TWOJEGO LOGO

 

Chcesz aby Twój potykacz, tablica kredowa czy tabliczka na stoliku miały logo Twojej Firmy?

 

Zamów GRAWER TWOJE LOGO - WALBA

 

Co zyskasz zamawiając grawer Twojego LOGO?

Jeśli chcesz aby Twoja Firma była bardziej widoczna zamawiaj produkty z wygrawerowanym logo. Dzięki grawerowi wyróżnisz się spośród innych ofert, zyskasz nowych klientów i indywidualny wizerunek firmy. Produkty z grawerem są bardzo elegancką wizytówką firmy. Pozytywnie świadczą o jakości towarów i usług.
 

Dlaczego warto zamówić grawerowanie LOGO od WALBA ?

Nasze grawery wykonujemy na najwyższej klasy laserach, które pracują w bardzo wysokiej rozdzielczości DPI. Dlatego gwarantujemy nieograniczoną ilość szczegółów wygrawerowanej grafiki oraz gładkie krawędzie liter. Przed realizacją zamówienia wykonujemy poglądowe wizualizacje, które przedstawiamy do akceptacji.
 

Na jakich produktach grawerujemy logo?

W swojej ofercie mamy odpowiednie modele potykaczy, tablic kredowych, tabliczek stolikowych i drewnianych okładek menu, na których możemy wygrawerowac logo. Produkty te oznaczone są w opisie ikonką ZAMÓW GRAWER TWOJE LOGO.
 

A co jeśli nie masz własnego LOGO?

Jeśli Twoja Firma nie ma jeszcze logo możesz zamówić je u nas. Projektujemy logotypy i znaki towarowe na życzenie klienta. Skontaktuj się z nami w celu omówienia projektu i zrobienia wyceny.


NAPISZ DO NAS
NAPISZ DO NAS I ZADAJ PYTANIE
 


   ZOBACZ NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE


Przykładowe realizacje z grawerem - WALBA


Zobacz film jak powstaje grawer - WALBAZOBACZ FILM JAK POWSTAJE GRAWER WALBA


 

Jak złożyć zamówienie na grawer LOGO?

Aby złożyć zamówienie na produkt z wygrawerowanym logo należy przesłać nam plik z jego projektem. Można to zrobić podczas zakupu korzystając z okna ZAŁĄCZ PLIK lub wysyłając go na adres e-mail info@walba.eu

Pliki prosimy wysyłać w formacie wektorowym: cdr, ai, eps lub pdf z możliwością edycji. W przypadku braku pliku wektorowego prosimy o wysłanie dowolnego pliku w rozdzielczości nie mniejszej niż 300 dpi, a my postaramy się przerobić go na wektor. Usługa ta jest dodatkowo płatna od 20 zł do 50 zł. Na Państwa życzenie wykonany przez nas plik wektorowy odsyłamy e-mailem do wykorzystania w przyszłości. Z dodatkowej opłaty za przygotowanie pliku wektorowego zwolnieni są klienci zamawiający powyżej 3 sztuk produktów z grawerem.

 

W cenie grawerowania wykonujemy wizualizację, którą wysyłamy Państwu e-mailem do akceptacji. Jedną poprawkę do wizualizacji wykonujemy bezpłatnie. Do kolejnych doliczana jest opłata - 20 zł.

ZOBACZ PRZYKŁADOWĄ WIZUALIZACJĘ WALBANAPISZ DO NAS
NAPISZ DO NAS I ZADAJ PYTANIE