Nasza oferta

Poznaj nowoczesne i skuteczne artykuły reklamowe WALBA. Mamy największy wybór potykaczy drewnianych i aluminiowych, tablic kredowych i tabliczek stolikowych, okładek menu oraz sztalug malarskich i prezentacyjnych.

Nasze produkty tworzymy w oparciu o potrzeby Klientów.

SPRAWDŹ CZY MAMY RÓWNIEŻ COŚ DLA CIEBIE

CZY WIESZ,

 

JAK ZWRÓCIĆ ICH UWAGĘ?

[ zobacz ofetrę potykaczy ]


 

Polecane produkty

Jesienią nasi klienci najchętniej kupują odporne na deszcz i silne podmuchy wiatru drewniane potykacze zewnętrzne. Bardzo popularne są tablice kredowe do zawieszenia na ścianie oraz tabliczki stolikowe z napisem rezerwacja. Coraz więcej kupujących zamawia usługę grawerowania logo.

Hitem roku 2017 jest megastabilna, bukowa sztaluga studyjna, sprawdzająca się zarówno jako sztaluga malarska, jak i prezentacyjna.
 
I TY POZNAJ BLIŻEJ NASZE PRODUKTY
54.90 zł
więcej
249.90 zł
więcej
189.90 zł
więcej
18.90 zł
więcej

Blog

Zastanawiasz się jaki potykacz kupić? Nie wiesz co napisać na tablicy kredowej? Szukasz inspiracji i dobrych pomysłów? A może interesuje Cię jak reklamują się inni?

ZAJRZYJ NA BLOG WALBA

Lody, lody dla ochłody! ... czyli o reklamie w kształcie lodów

Lody, lody dla ochłody! ... czyli o reklamie w kształcie lodów

2017-09-21 kat: Blog

Lato, wakacje, ciepłe... gorące dni to najlepszy czas czas na lody - najstarszy i najpopularniejszy deser na świecie. Producenci lodów dbają o tradycyjnych smakoszy ale lubią też zaskakiwać smakiem i kolorem. Obok lodów śmietankowych, waniliowych, czekoladowych czy o smaku owoców ...

Ogródki piwne i pogoda barowa - czyli o dobrej reklamie piwa

Ogródki piwne i pogoda barowa - czyli o dobrej reklamie piwa

2017-09-21 kat: Blog

Piwo to najczęściej spożywany napój alkoholowy. Smakuje ono dobrze w upały ale jest również symbolem tzw. "pogody barowej". Nie bez kozery również letnie ogródki przed lokalami nazywa sie potocznie ogródkami piwnymi. Swoich fanów mają zarówno popularne marki dużych browarów ...

Od barobusów do food trucków

Od barobusów do food trucków

2017-03-30 kat: Blog

"Super żarcie jest w tym aucie" - to hasło z jednego z warszawskich food trucków, który od 2013 roku objeżdża Polskę serwując burgery od regionalnych dostawców. Wg Food Truck Portal na początku roku 2014 było w Polsce ok. 60 samochodów z jedzeniem, obecnie jest ich kilkaset i ich ilość zwielokrotnia się w zawrotnym tempie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami:

  • Firma: PHU WALBA Bałaban Waldemar
  • Adres: ul. Szczepanika 4, Krosno 38-400
  • Telefon: +48 600 354 623
  • Email: info@walba.eu
  • Bank nr.: 91 1240 2311 1111 0010 5844 5070