Potykacze zewnętrzne - wodoodporne i niewywracalne

 

Potykacze zewnętrzne - wodoodporne i niewywracalne
Potykacze zwane też stojakami reklamowymi stawiane są dziś wszędzie. Bardzo popularne stały się obecnie drewniane potykacze kredowe. Stało się to dlatego, że ręcznie wypisana wiadomość dla Klienta szczególnie zwraca uwagę. Stanowi ona dla zabieganych przechodniów wyraźną wskazówkę dokąd iść w "grze w podchody" codziennych spraw.

Potykacze zewnętrzne - oczekiwania i możliwości

W interesie każdego właściciela potykacza jest, aby mógł on stać na właściwym miejscu zawsze i niezależnie od pogody. Kupując odpowiedni potykacz zewnętrzny, możemy przestać się martwić o to, czy porywisty wiatr nie przeniesie go do sąsiada lub czy niedawno starannie wypisana oferta nie spłynie razem ze strugami deszczu.Sprzedając potykacze poznaliśmy problemy i potrzeby naszych Klientów. Potykacz ma pomagać w prowadzeniu biznesu, a nie go komplikować. Dlatego do użytku zewnętrznego polecamy drewniane potykacze wodoodporne i niewywracalne - mówi Waldemar Bałaban właściciel sklepu internetowego WALBA.eu

Potykacze wodoodporne

Potykacze wodoodporne WALBA mają odpowiednio zabezpieczone drewniane ramy. Użycie odpowiedniej mieszanki olejów i farb sprawia, iż drewno przez wiele sezonów nie zmienia swojego wyglądu i kształtu, nawet jeśli na potykacz pada deszcz czy śnieg. Odporna na wilgoć jest również sama tablica kredowa nazywana tablicą ABS. Wykonana jest ona z tworzywa sztucznego. W odróżnieniu od tradycyjnej, drewnianej płyty HDF, płyta plastikowa ABS jest znacznie trwalsza. Potykacze wodoodporne są całorocznym narzędziem reklamy, którego zakup szybko się zwróci.
Potykacze zewnętrzne - wodoodporne i niewywracalne

Potykacze niewywracalne

Nawet najbardziej wymagający Klient będzie zadowolony z zakupu naszych potykaczy niewywracalnych - mówi właściciel sklepu WALBA. Potykacze niewywraclane są również wodoodporne. Oprócz wodoodpornej drewnianej ramy i tablicy kredowej, mają one bardzo skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią w postaci silikonowego uszczelnienia pomiędzy ramą a tablicą potykacza. Ramy potykaczy niewywracalych są wykonane z grubych i szerokich drewnianych listew (6 cm!). Przez to dodatkowe dociążenie potykacze te ważą min. 20 kg! Dzięki temu nie wywróci ich nawet najsilniejszy podmuch wiatru. Tak stabilne potykacze sprawdzają się doskonale na wietrznych terenach nadmorskich i górskich. Oprócz oczywistych walorów użytkowych, potykacze niewywracalne są wyjątkowo estetyczne i praktycznie niezniszczalne. Do potykaczy o dużej wadze można zamontować dodatkowe 4 kółka z hamulcem. Rozjeżdżaniu potykacza zapobiega wówczas zakładany z obu stron metalowy pantograf. Aby uzyskać maksymalny komfort użytkowania potykaczy z tablicami wodoodpornymi, WALBA poleca stosowanie markerów kredowych do tablic wodoodpornych o podwyższonej odporności na deszcz i śnieg. Markery te nie zmywają się pod wpływem spływających kropli wody, a można je zetrzeć wilgotną ściereczką czy gąbką.
 
 
Potykacze zewnętrzne - wodoodporne Potykacze wodoodporne i niewywracalne WALBA

 


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623

info@walba.eu
www.walba.eu

zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów