Potykacze od Warszawy do Pomorza i Podhala


Praktycznie wszystkie branże handlowe i usługowe reklamują się za pomocą potykaczy. Te proste stojaki reklamowe podbiły cały Polski i zagraniczny rynek, chociaż są na nim stosunkowo od niedawna. O tym kto i jak korzysta z potykaczy, opowiada Waldemar Bałaban - właściciel sklepu internetowego z potykaczami WALBA.
 
Firma WALBA zajmuje się sprzedażą potykaczy od lat. Zaryzykował bym nawet stwierdzenie, że potykacze z firmową metką WALBA stoją już w każdym mieście. Największa jest sprzedaż potykaczy do Warszawy, Krakowa, Łodzi, Wrocławia, oraz na Pomorze i Podhale.
 
Potykacz kredowy na plazy w Kołobrzegu - WALBA
Potykacz kredowy w Zakopanem na Gubałówce - WALBA
 
 
Właścicielom sklepów, restauracji, hoteli i punktów usługowych trudno jest wyróżnić się w gąszczu konkurencyjnych ofert. Drewniany potykacz z tablicą kredową daje wiele możliwości za niewielką cenę. Poza tym nie wymaga on dodatkowych inwestycji z wyjątkiem kredy lub markera kredowego.
 
W swojej ofercie mamy wiele potykaczy reklamowych. Podstawowym kryterium ich podziału jest materiał z jakiego są one wykonane. W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe potykacze aluminiowe, jak i bardzo szeroki wybór drewnianych potykaczy kredowych. Potykacze drewniane nie tylko są bardzo eleganckie, ale mogą być również dodatkowo lakierowane, wodoodporne, stabilne i niewywracalne czy z wygrawerowanym logo. A to wszystko w rozmiarze od XS do XL.
 
Chociaż potykacze sprzedają się wszędzie i o każdej porze roku, to obserwujemy pewne tendencje. W dużych miastach największą popularnością cieszą się potykacze z wygrawerowanym logo. Na Pomorzu i na Podhalu szczególnie popularne są potykacze stabilne i niewywracalne. Jesień i zima to czas na potykacze wodoodporne. Latem szczególnie chętnie kupowane są potykacze w kształcie lodów.
 
Moda na potykacze jeszcze potrwa długo. Szybki postęp dotyczy zaawansowanych technologii, a co zastąpi tak prostą rzecz  jak dwie tablice reklamowe w kształcie litery A? Zapraszamy więc do naszego sklepu internetowego www.walba.eu
 


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu

zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów