Potykacz z Twoim LOGO sposobem na złodzieja

 

Potykacz kredowy, czyli drewniany stojak reklamowy do pisania kredą, to obecnie bardzo popularna forma reklamy. Ten prosty wynalazek można postawić przed sklepem, restauracją, kawiarnią, hotelem lub punktem usługowym. Za pomocą napisanego kredą lub markerem kredowym tekstu, będzie on informował przechodniów o aktualnej ofercie, promocjach czy po prostu zwracał uwagę. Niestety potykacze są tak dobre, że interesują się nimi również złodzieje.

 

Kredą po tablicy, czyli co i jak napisać na potykaczu
Potykacz WALBA dla PATCHWORK HOSTEL Warszawa

 

Czy są pod każdym względem niezawodne potykacze, które przed złodziejem obronią się same? Okazuje się, że najlepszym sposobem na zniechęcenie złodzieja będzie logo na górnej listwie potykacza. Potykacz z naszym logo jest tylko nasz!

Logo można drukować, ale najbardziej elegancko wygląda drewniany potykacz z logo wygrawerowanym. Obecnie lasery grawerują w drewnie z komputerową precyzją, dzięki temu, nawet najdrobniejsze elementy logo i krawędzie liter są idealne gładkie" - mówi Waldemar Bałaban właściciel sklepu internetowego z potykaczami WALBA.

Może jeszcze nie kupiliście potykacza, bo boicie się jego kradzieży, albo go nie macie, bo komuś Wasz potykacz był bardziej potrzebny. Teraz możecie w elegancki sposób zabezpieczyć swój potykacz przed kradzieżą zamawiając na nim grawerowanie Waszego logo. Co więcej, jeśli grawer zamówicie na potykaczu niewywracalnym, ważącym ok. 20 kg to na pewno nikt Wam go pod pazuchą nie wyniesie.
 

Jak złożyć zamówienie na grawer LOGO?

 
Aby złożyć zamówienie na produkt z wygrawerowanym logo należy przesłać nam plik z jego projektem. Można to zrobić podczas zakupu korzystając z okna ZAŁĄCZ PLIK lub wysyłając go na adres e-mail info@walba.eu

Nasze grawery wykonujemy na najwyższej klasy laserach, które pracują w bardzo wysokiej rozdzielczości DPI. Dlatego gwarantujemy nieograniczoną ilość szczegółów wygrawerowanej grafiki oraz gładkie krawędzie liter. Przed realizacją zamówienia wykonujemy poglądowe wizualizacje, które przedstawiamy do akceptacji.

Więcej na temat zamówienia z grawerem czytaj w ZAMÓW GRAWER


Zobacz film jak powstaje grawer - WALBAZOBACZ FILM JAK POWSTAJE GRAWER WALBA


 


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu

zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów