Lody, lody dla ochłody! ... czyli o reklamie w kształcie lodów

 

Lody, lody dla ochłody! ... czyli o reklamie w kształcie lodów
Lato, wakacje, ciepłe... gorące dni to najlepszy czas na lody - najstarszy i najpopularniejszy deser na świecie. Producenci lodów dbają o tradycyjnych smakoszy ale lubią też zaskakiwać smakiem i kolorem. Obok lodów śmietankowych, waniliowych, czekoladowych czy o smaku owoców, spotkać można lody czarne z czarnym sezamem czy popiołem kokosowym. Coraz bardziej popularne stają się lody warzywne - marchewkowe, pietruszkowe, szpinakowe, koperkowe czy dyniowe. W Azji można kupić lody o smaku ryb, wołowiny, owoców morza czy sera koziego.
 
W Polsce coraz bardziej popularne są lody z kandyzowanym bekonem. Sprzedawcy lodów przyciągają klientów nie tylko smakiem i wyglądem lodów. Ważne są słodkie i kolorowe dodatki, ważna jest również reklama. Szczególnie, że często obok siebie znajduje się kilka punktów sprzedaży lodów.

Potykacze dla sprzedawców lodów

Wymagania klientów rosną z roku na rok. Dlatego dla sprzedawców lodów przygotowaliśmy specjalną ofertę - mówi Waldemar Bałaban właściciel sklepu internetowego WALBA.eu z potykaczami drewnianymi i tablicami kredowymi. Nowością sezonu lato 2017 są potykacze i tablice w kształcie lodów.

Potykacze jednostronne z tablicą kredową w kształcie lodów - WALBA
Do wyboru są potykacze drewniane w kształcie lodów gałkowych i włoskich, gdzie te ostatnie mogą być świderkami w kolorze lodów mieszanych lub waniliowych. Wszystkie one mają odporne na promienie słoneczne lakierowane ramy. Dostępne są w wersjach jednostronnej i dwustronnej. Mogą również mieć wodoodporną płytę.
Potykacze dwustronne z tablicą kredową w kształcie lodów - WALBA
Potykacze lody są ozdobą każdego lokalu - lodziarni, kawiarni, cukierni, restauracji czy sklepu, a dzięki swoim rozmiarom zwracają uwagę zarówno dzieci, jak i dorosłych. Klienci chętnie fotografują się z nimi, a zdjęcia zamieszczają na portalach społecznościowych.

Jeśli ktoś szuka czegoś mniejszego niż potykacz, to doskonałych rozwiązaniem są tablice kredowe w kształcie lodów gałkowych lub włoskich.
Tablice kredowe do sprzedaży lodów - WALBA
 
 
 

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu
zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów