Dlaczego Warszawa kupuje potykacze?

 

Potykacze WALBA na ulicach Warszawy
 
Każdy, kto przechadzał się po ulicach Warszawy, zauważył, że bardzo popularne są tam potykacze, czyli złożone z dwóch tablic stojaki reklamowe. Fakt ten odbił się w wielu reakcjach zarówno zwolenników, jak i przeciwników tej formy reklamy. Pojawiło się wiele pytań, które zadają sobie użytkownicy i odbiorcy potykaczy.

Czy potykacze są legalną formą reklamy?

Tak.

Potykacze są legalną formą reklamy outdoorowej. Nie mniej jednak jak w każdej kwestii stawianie potykaczy objęte jest pewnymi regulacjami. Dotyczy to potykaczy zajmujących przestrzeń publiczną. Jeżeli potykacz znajduje się na terenie lokalu lub poza jego obrębem, ale należącym do właściciela lokalu to nie potrzeba żadnego pozwolenia na jego postawienie. Jeśli zaś potykacz planujemy ustawić w miejscu nie należącym do nas, to dobrze jest zorientować się w regulacjach prawnych ustalonych w danym mieście. Jeśli wymagane jest pozwolenie, to wydaje je stosowny organ podobnie jak w przypadku innych reklam jak banery, szyldy czy bilbordy.

Jaki wybrać rodzaj potykacza?

Rynek jest pełen różnego rodzaju potykaczy aluminiowych i drewnianych. Na który rodzaj potykacza się zdecydujemy, zależy od naszych potrzeb. Jeśli chcemy eksponować plakaty lub stałą grafikę to do tego celu służą potykacze aluminiowe.

 
Potykacze drewniane wyposażone są w tablicę kredową, na której w każdej chwili można nanosić zmiany, aktualne informacje o promocjach czy ofercie. Są one bardzo stylowe, można na nich wygrawerować logo lub nazwę  firmy. Potykacze z drewna są wytrzymałe, a przez zastosowanie odpowiednich farb, olejów i lakierów, radzą sobie z trudnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz i śnieg. Jeżeli Twoja firma jest w Warszawie, a Ty planujesz kupić potykacz to najlepiej, aby oprócz tego, że będzie on doskonałej jakości, miał oryginalny design. Dzięki temu zyskasz więcej klientów, a zakup nawet najdroższego potykacza szybko się zwróci.
 

Jak sobie radzą potykacze WALBA na ulicach Warszawy?

Mamy wielu klientów z Warszawy. Nasze potykacze z metką WALBA są już chyba na każdej warszawskiej ulicy - mówi Waldemar Bałaban, właściciel sklepu internetowego z największym wyborem potykaczy.
 

Co nas wyróżnia?
 

Przede wszystkim mamy na uwadze jakość naszych produktów. Wiemy, że potykacz wykonany z wysokiej jakości drewna, które zostaje odpowiednio zaimpregnowane, jest odporny na uszkodzenia. Poza tym ciągle się rozwijamy, słuchając potrzeb naszych klientów. W swojej ofercie mamy nie tylko potykacze tradycyjne w rozmiarach od XS do XL, ale lakierowane, wodoodporne, niewywracalne, kolorowe i o równych kształtach. Na naszych laserach można wygrawerować logo, nazwę firmy czy reklamę z dokładnością do jednego piksela. Świadczymy fachową pomoc w kwestii wyboru rodzaju potykacza i opiekę graficzną. Skoro zaufało nam tak wielu klientów z Warszawy, to mamy nadzieję, że zaufasz nam i Ty.
 


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu

zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów