Czy warto kupić potykacz?

 

Czy warto kupić potykacz?
Potykacze, zwane również stojakami reklamowymi, stały się w ostatnim czasie bardzo popularną formą reklamy. Spotykamy je na chodnikach, przed wejściem do sklepów i lokali gastronomicznych, przed punktami usługowymi takimi jak salony fryzjerskie i kosmetyczne oraz zakłady fotograficzne. Potykacze reklamowe są galeriach handlowych, galeriach sztuki i muzeach. Nie obejdzie się bez nich żadna impreza plenerowa. Jednym słowem, są wszędzie tam, gdzie trzeba coś zareklamować lub o czymś poinformować.

Dlaczego potykacze są tak popularne?

Odpowiedź na to pytanie jest równie prosta jak budowa potykacza. Przede wszystkim potykacz można dowolnie ustawiać i przestawiać zależnie od potrzeb. Jeśli mamy potykacz kredowy to starcie starej informacji i napisanie nowej zajmuje dosłownie chwilę. Do tego potykacz jest relatywnie taki w stosunku do innych form reklamy.

Jaki kupić potykacz?

Zanim zdecydujemy się na zakup potykacza, warto zastanowić się, jak i gdzie chcemy go używać, bo naprawdę jest w czym wybierać. Jeśli chcemy na potykaczu prezentować plakaty, to wybierzmy potykacz z system OWZ (otwórz-włóż-zamknij). Mają go już zarówno popularne potykacze aluminiowe, jak i drewniane (dwufunkcyjne, bo mają jednocześnie wbudowaną tablicę kredową).
 
Potykacze drewniane od rozmaru S do rozmiaru XL - WALBA
Potykacze WALBA które wróżnią Twoją ofertę
  Potykacze drewniane do pisania kredą i na plakaty - WALBA
 
Do pisania kredą służą drewniane potykacze z tablicą kredową. Wśród tych ostatnich wybór jest bardzo duży. Wybrać można sobie wysokość i szerokość potykacza. Mogą one być lakierowane (większa odporność na działanie promieni słonecznych), wodoodporne, niewywracalne czy nawet na kółkach. Potykacze mogą mieć różne kształty i kolory. Można również wygrawerować lub nadrukować na nich swoje logo  lub reklamę.

Gdzie kupić potykacz?

Najlepszym miejscem na kupienie stojaka reklamowego jest producent potykaczy. Z jednej strony mamy gwarancję najniższej ceny, z drugiej możliwość zamówienia indywidualnego, np. z wygrawerowanym logo.

 


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu

zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów