6 pomysłów na tablicę kredową w domu


Do niedawna, tablice po których pisze się kredą, kojarzyły się tylko z nauką dzieci w szkole. Obecnie mają one zastosowanie w gastronomi, hotelarstwie i usługach jako potykacze kredowe oraz w domu jako oryginalny i praktyczny element dekoracyjny. Jeśli urządzasz mieszkanie i szukasz czegoś oryginalnego to poznaj sześć pomysłów, jak wykorzystać tablicę kredową w domu.
 
Tablice kredowe dla dzieci w domu
Tablice kredowe do ozdoby domu

 

Rób listę zakupów na tablicy kredowej


Każdy z nas znalazł się wiele razy w sytuacji, kiedy w chwili, gdy coś nam się kończy obiecujemy sobie pamiętać i kupić to przy najbliższej okazji. Niestety najczęściej zapominamy o tym, i dopiero kiedy tego potrzebujemy, przypominamy sobie. Często taka sytuacja komplikuje nam plany i denerwujemy się. Kiedy mamy w domu tablicę kredową możemy na bieżąco robić listę zakupów. Poza tym, lista ta opatrzy nam się na tyle, że zapamiętamy ją i zakupy zrobimy „z głowy”.
 

Zapisuj rzeczy do zrobienia i sprawy do załatwienia na tablicy kredowej


Codziennie  pojawiają się nowe terminy do zapamiętania, które zapisujemy w różnych miejscach. Ostatecznie dzieje się tak, że część z nich nam umyka. Samoprzylepne karteczki z lodówki spadają lub giną w gąszczu innych karteczek, terminarz  trzeba regularnie szukać, uzupełniać i ostatecznie w porę otwierać. Tablica kredowa jest zawsze na miejscu i widoczna przez cały czas dla wszystkich. Jeśli my o czymś zapomnimy to ktoś z najbliższych nam z pewnością przypomni.
 

Zostawiaj wiadomości na tablicy kredowej

Zabiegani domownicy często mijają się pogrążeni w wypełnianiu swoich obowiązków. Niekiedy samo wysłanie smsa nie jest skutecznym sposobem na przekazanie wiadomości. W wirze wielu spraw zanim wrócimy do domu zapominamy o smsie. Jeśli jednak wchodząc do domu przeczytamy na tablicy kredowej KUP KARMĘ DLA KOTA to i nadawca wiadomości i kot nie będą zawiedzeni. A jak miło się zrobi, kiedy przeczytamy wiadomość dla siebie: ZAPRASZAM CIĘ DZISIAJ NA KOLACJĘ :-)
 

Ozdabiaj swoje mieszkanie tablicą kredową


Szukasz ciekawego pomysłu na dekorację w swoim mieszkaniu? Kup tablicę kredową i sam narysuj swój obraz. Bycie artystą z kredą w ręku jest dość łatwo. Nieudaną linię łatwo zetrzeć wilgotną ściereczką. Wystarczy odrobina wyobraźni by zaskoczyć domowników i gości. A kiedy znudzimy się i znów przyjdzie nam ochota na zmiany, to po zmyciu tablicy możemy tworzyć od nowa.
 

Dzieci kochają tablice kredowe


Tablice kredowe zostały stworzone dla dzieci by uczyły się. Kiedyś wisiały tylko na ścianach w szkołach. Dzisiaj jest wielu producentów tablic kredowych dla dzieci, z których milusińscy korzystają w swoich domach. Jeżeli jednak Wasze dzieci mają duże potrzeby, a dodatkowo uwielbiają pisać po ścianach, to wisząca tablica kredowa jest Wam bardzo potrzebna.
 

Miej tablicę kredową w domu i baw się dobrze i inspiruj całą rodzinę


Tablica kredowa wprowadza do mieszkania humor i dobry nastrój. Odręczne pismo i rysunki mają pozytywny ładunek emocji. Zostawianie wiadomości na tablicy kredowej jest inspirujące i wciągające. Można dzięki niej rozmawiać ze sobą w zupełnie innym wymiarze. Mając tablicę kredową możemy żartować, flirtować i w ciekawy sposób wychowywać dzieci. Dla wygody używania tablic, polecamy markery kredowe. Mają one regularną, intensywną linię pisania, nie pylą, mają żywe kolory i pozwalają na efektowne modelowanie linii pisania.


POTYKACZE - PHU WALBA Waldemar Bałaban

autor: Waldemar Bałaban
PHU WALBA
tel. 600 354 623
info@walba.eu
www.walba.eu

zdjęcia: archiwum firmowe WALBA i fot. naszych klientów